• Odwiedziny: 2045156

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. To oni rozpieszczają, kochają bezwarunkową miłością i pozwalają prawie na wszystko. Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez nich, dlatego 23 stycznia 2015r. dzieci z przedszkola i z zerówki zaprosiły swoje babcie i dziadków, aby podziękować im za miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i otwarte serce.

Drogich Seniorów w tym uroczystym dniu powitała królowa bajek z orszakiem postaci bajkowych i zaprosiła na przedstawienie. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wspaniałym gościom życzenia składały „kolejne miesiące” życząc przede wszystkim zdrowia, ale i wygranej w toto lotka czy większej emerytury. Na koniec występu wszystkie wnuczęta zaśpiewały gromkie sto lat i obdarowały swoje ukochane Babcie i Dziadków upominkami.

Najlepsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom złożyła także Pani wicedyrektor Iwona Cisek-Szostek oraz pani sołtys Irena Szarek.

Podczas spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera, a bardzo licznie przybyli goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. To była naprawdę wspaniała i wyjątkowa uroczystość, pełna wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków jak i dzieci.