• Odwiedziny: 2025034

Wyjazd na lodowisko

W dniu 31 stycznia 2015r. klasy II Publicznego Gimnazjum w Otfinowie pojechały na lodowisko do Tarnowa. Na miejsce dotarliśmy o godzinie 9.30. Przygotowania do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Każdy jeździł jak umiał. Nie było bez upadków. Niemal połowa z 24 osobowej grupy uczniów przeżyła bliskie i niekiedy bolesne „ spotkania trzeciego stopnia” z twardą taflą lodu. Jednak z każdą minutą było coraz lepiej. Pod koniec pobytu na lodowisku wszyscy potrafili już pięknie jeździć. Czas szybko minął, a gdy autobus ruszył w drogę powrotną, niektórzy już pytali się, kiedy znów będzie wyjazd na lodowisko. Nasz wyjazd był bardzo udany i wszystkim dopisywały świetne humory. Około godziny 15.00 zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do domu.