Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

• Kartka z kalendarza

Rozgrywki w piłkę siatkową – dziewczęta

Dnia 4 marca 2011 roku odbyły się zawody sportowe w PS szkół gimnazjalnych, w Łęgu Tarnowskim.
W rywalizacji wzięło udział 4 szkoł: Otfinów, Żabno, Niedomice i Łęg Tarnowski. Nasze gimnazjum reprezentowały : M. Bąk, I. Motyka, A. Broda, A. Sobiczewska, K. Kowal, K. Kołodziej, F. Wojdyło, A. Miroszka, I. Stanek.

W pierwszym meczu zmierzyłyśmy się z Łęgiem Tarnowskim. Nasz pierwszy mecz nie przyniósł nam sukcesu. Obydwa sety przegrałyśmy 10:20 i 15:25.
Po emocjonującym meczu z Łęgiem Tarnowskim bez większego problemu pokonałyśmy Niedomice z końcowym wynikiem 2:0 w setach. Ostatni mecz grałyśmy z Żabnem. Pierwszy set zakończył się wynikiem 18:25 dla nas. Rozpoczęcie drugiego seta nie było dla nas pomyślne, jednak dzięki wspaniałym zagrywkom:

M. Wrony i F.Wojdyło i znakomitym atakom: I. Motyki i M. Bąk doprowadziłyśmy do remisu, a następnie wygrałyśmy wynikiem 21:25.
Ostatecznie zajęłyśmy II miejsce tuż za Łęgiem Tarnowskim. Niedomice zajęły III miejsce, a Żabno IV.

Opracowały: M. Bąk i I. Motyka z klasy III A