Imieniny: Józefa, Lubomira

• Kartka z kalendarza

Rozgrywki w piłkę siatkową – chłopcy

Dnia 28 lutego 2011 roku chłopcy reprezentujący nasze gimnazjum pojechali do  Niedomic, aby tam wziąć udział w rozgrywkach siatkarskich.
Zawody rozegrały się pomiędzy 4 reprezentacjami, nasze gimnazjum reprezentowali: M. Kochańczyk, Dominik Szczepański, P. Wielbłąd,  A. Grudzień,  K. Szwiec, P. Skowron,  Damian Szczepański.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z Niedomicami, które mimo naszych starań pokonały nas 2:0 w setach. Następnie graliśmy z Żabnem, po dwóch setach był remis 1:1. Niestety w piątym secie znowu przegraliśmy. Walka była zacięta i wyrównana. Ostatni mecz rozegraliśmy z Łęgiem Tarnowskim. Nie chcąc zająć ostatniego miejsca daliśmy z siebie wszystko, co dało nam wynik 2:0 setach i wygrany mecz z Łęgiem Tarnowskim o III miejsce.