Jesteś tutaj: Start / Projekty

Projekty

Artykuły

„Bitwa pod Grunwaldem”

2018-10-07
Powiększ zdjęcie

     W dniu 26.09.2018 w Zespole Szkoły Podstawowej Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego klasy III z języka niemieckiego.

Czytaj więcej o: „Bitwa pod Grunwaldem”

„Polscy piłkarze w niemieckiej Bundeslidze

2017-06-20

W dniu 26.05.2017 w Zespole Szkoły Podstawowej Gimnazjum Publicznego i Przedszkola w Otfinowie odbyła się kolejny raz prezentacja projektu edukacyjnego klasy II z języka niemieckiego.

Czytaj więcej o: „Polscy piłkarze w niemieckiej Bundeslidze

Prezentacja projektu z języka niemieckiego w klasie 2 gimnazjum

2016-05-12
Powiększ zdjęcie

Dnia 5 maja 2016 w naszym gimnazjum odbyła się prezentacja projektu z języka niemieckiego pt. „ Znane osobistości w Niemczech” pod opieką p. Dominiki Macko. Uczniowie 2 klasy gimnazjum: Katarzyna Starzyk, Monika Słupek, Natalia Kania, Magdalena Dziąćko, Kacper Wawrzonek na prezentację podsumowującą ich pracę nad gimnazjalnym projektem edukacyjnym zaprosili dyrekcję, wychowawcę, oraz pozostałych uczniów z klasy 2. 

Czytaj więcej o: Prezentacja projektu z języka niemieckiego w klasie 2 gimnazjum

Dzień Świętego Patryka

2015-05-27
Powiększ zdjęcie

SZKOLNA UROCZYSTOŚĆ „DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA”

 20 maja 2015 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość, która była równocześnie prezentacją projektu edukacyjnego z języka angielskiego przygotowanego przez uczniów klasy 2B gimnazjum w składzie: Aleksandra Dziura, Natalia Giba, Paulina Grzeluk, Magdalena Samel, Kacper Sterczek, Olga Stanek, Ewelina Szczepańska  oraz Paulina Wielgus. Głównym tematem projektu był Święty Patryk – patron Irlandii.

Czytaj więcej o: Dzień Świętego Patryka

Chemia

2014-06-25
Powiększ zdjęcie

Wychowanie fizyczne

2012-03-10
Powiększ zdjęcie

I. TEMAT  PROJEKTU:

„CO KAŻDY  WIEDZIEĆ  POWINIEN  O  ŻYWIENIU  I  AKTYWNOŚCI  FIZYCZNEJ”


II. SKŁAD  ZESPOŁU:
1.  Andrzej  Banek
2.  Damian  Giba
3.  Karol  Szuran
4.  Adrian  Kogut
5.  Mateusz  Świerczek

III.  NAUCZYCIEL, OPIEKUN PROJEKTU:
Małgorzata  Kalita

Czytaj więcej o: Wychowanie fizyczne

Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego

2011-12-09

 „Dlaczego świętujemy niepodległość?”

 Projekt edukacyjny  „Dlaczego świętujemy niepodległość?” realizowany był w październiku i listopadzie 2011 r. przez uczniów klasy II a gimnazjum (Kinga Krupa, Aneta Łos, Wiktoria Muszyńska, Paula Szczygieł, Karolina Żurek, Szczepan Łos, Tymoteusz Musiał, Kamil Kozieja).
 Uczniowie mieli do wykonania dwa zadania. W ramach pierwszego z nich przygotowali akademię z okazji Święta Niepodległości; zebrali informacje historyczne związane z tematem, w tym wypowiedzi sławnych Polaków, wyszukali i wybrali wiersze o tematyce patriotycznej oraz opracowali scenariusz montażu słowno-muzycznego. Przygotowali także dekoracje. Uroczysta akademia odbyła się 10 listopada 2011 r. na sali gimnastycznej w szkole w Otfinowie.
 W ramach drugiego zadania projektowego uczniowie opracowali kwestionariusz ankiety pt. „Dlaczego świętujemy niepodległość?” oraz przeprowadzili na jego podstawie ankietę wśród uczniów naszego zespołu szkół (z klas: V a, V b, I gimnazjum), a także wśród rodziców, którzy wyrazili na nią zgodę. W pierwszym pytaniu ankiety dotyczącym powodów świętowania niepodległości ankietowani mogli wybrać jedną lub kilka z proponowanych odpowiedzi lub podać własny powód obchodzenia tego święta. W drugim pytaniu ankietowani zostali poproszeni o zaznaczenie najważniejszego według nich powodu świętowania niepodległości.

Czytaj więcej o: Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego