• Odwiedziny: 2016535

Świetlica zdalne - wielkanoc

Świetlica zajęcia zdalne -Wielkanoc

Wielkanoc to najstarsza uroczystośc chrześcijańska. Co roku w naszej świetlicy kultywowaliśmy zwyczaje i tradycje wielkanocne.

Wspólnie organizowaliśmy: konkursy - na najpiękniejszą palmę, koszyczek wielkanocny, najpiękniejszą pisankę. Z dużym zaangażowaniem i pomysłowością wykonywaliśmy pisanki, zajączki i kurczątka wielkanocne oraz różnorodne projekty związane z tymi świętami.

Niestety w tym roku Wielkanoc będzie obchodzona w nieco innej formie. Zachęcamy Wszystkich chętnych do podzielenia się Waszymi pomysłami na temat: ,,Zwyczaje i tradycje Wielkanocne w moim domu”.

Zdjęcia, prace plastyczne i inne Wasze pomysły przysyłajcie na podane wcześniej maile.

Nauczyciele świetlicy

A oto kolejne prace naszych uczniów, którzy postanowili podzielić się z nami swoimi wielkanocnymi dekoracjami i pracami plastycznymi. Nadesłane zdjęcia wprowadzają nas w świąteczny, radosny nastrój oczekiwania na Zmartwychwstanie Chrystusa.

Witajcie!

To już ostatnie prace plastyczne nt. „Świąteczne stroiki.”

Dziękujemy wszystkim którzy odpowiedzieli na nasze propozycje tematyczne, również tym którzy przesyłali piękne ujęcia wiosny!  Oto nazwiska tych którzy przesyłali to tej pory swoje prace :

Natalia, Amelia Madej, Julita Rydzak, Magdalena Cabaj, Szymon Pietras, Weronika Sumyk, Ada Pasek.

Dziękujemy i zapraszamy do przeczytania tematu na ten tydzień:

Savoir-vivre obowiązuje zawsze i wszędzie!

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-savoir-vivre-w-zyciu-codziennym

Przysyłajcie zdjęcia z kompozycji dekorowania stołu w waszych domach!

Małgorzata Kalita